Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
sport

Marmoleum Sport kuulub pindelastsete spordipõranda tarindite kategooriasse ja vastab Euroopa uusimatele spordipõranda standarditele. Spordipõrand, mille pealiskatteks on Marmoleum Sport, vähendab vigastuste, lihaste väsimise ja ülepingutamise ohtu. Pealiskiht tagab optimaalse toime libastumiskindluse ja libisemise suhtes.

Marmoleum Sport on saadaval 13 määrdumist varjava värvitooniga, mida tavaliselt spordisaalides kasutatakse. See on vastupidav, libisemiskindel ja tänu looduslikele koostisosadele kõige säästvam spordipõrandakatte valik. Olgu tegu korv- või võrkpalli, saalijalgpalli, rulluisuspordi, tantsimise, kergejõustiku või võimlemisega, Marmoleum Sport on spordi- ja universaalhallide jaoks esimene valik.

Marmoleum Sport

    Visuaalne tšempion

    Marmoleum Sporti kollektsioonis on üheksa ilmekat, ent sõbralikult marmoreeritud värvitooni, mis katavad kogu spektri alates kollasest, oranžist, punasest, rohelisest ja sinisest kuni kahe täiendava loodusliku toonini. Olemasolev Marmoleum Sport Move’i kollektsioon sisaldab nelja elegantset värvitooni, mida saab kasutada arvukate põrandate jaoks spordisaalides.

    Värvid 83712 ja 83715 üllatavad meeldivalt oma oranžide ja kollaste viirgudega. See sarnaneb oma lemmikspordiala viljelemisega seal, kus see algas:
    tänaval. Valitud värve saab mänguväljakul hõlpsasti kombineerida, luues atraktiivse ja inspireeriva põranda. Lõpuks on põrand kõige domineerivam osa spordihallis.

    Visual champion

    Looduslik võitja

    Koostis on see, mis teeb Marmoleum Sporti nii eriliseks. See vastab kõigile ökoloogiliselt kvaliteetsete toodete valmistamise nõuetele ja ühendab endas materjali koostise tõttu ohtralt positiivseid omadusi.

    Marmoleum Sporti põhikomponent on linaseemnetest saadud linaseemneõli. Koos loodusliku vaigu, lubjakivi ja puidupulbriga valmistatakse linoleumi põhimik, mis värvitakse naturaalsete või looduspõhiste värvipigmentidega. Elastne põhimik pressitakse džuudist kootud kanga peale ja muutub seejärel suures kuivatuskambris tugevaks ning vastupidavaks spordipõranda katteks. Rohelist energiat kasutades on Marmoleum Sporti tootmisprotsess väga keskkonnasäästlik.

    Natural winner

    Valik number üks

    Spordi- ja mitmeotstarbeliste saalide põrandakatted peavad vastama rangetele nõuetele alates profi- ja poolprofispordist kuni pidude, festivalide ning koolieksamiteni välja. Sõltuvalt kasutusprofiilist kasutatakse erinevaid põrandasüsteeme.

    Kvaliteetsete spordipõrandate omadused
    • Paindlik ja elastne
    • Mitmeotstarbeline (ühenduses sobiva aluspõranda süsteemiga)
    • Libastumiskindel
    • Vastupidav
    • Tundetu hõõrdekuumuse vastu
    • Puudutamisel soe
    • Leeki aeglustav
    • Sobiv aluspõranda kütteks
    • Sigaretipõletusele vastupidav

    Erilise spordipõranda pakkumine
    • Saada on nii 3,2 mm kui ka 4,0 mm paksusena
    • Marmoleum Sport Move’i disain
    • Suur valik värvitoone, mida saab kombineerida

    Looduslik ja hügieeniline
    • Valmistatud looduslikest toorainetest
    • Hügieeniline
    • Bakteriostaatiline
    • Püsiv

    Suitable for a range of sports facilities

    Tehniline teave

    Saksa standardi DIN V 18032-2 ja Euroopa standardi EN 14904 kohaselt on hõlmatud kõik spordialased funktsionaalsed ja tehnilised karakteristikud. Võttes arvesse nendes standardites olevaid nõudeid spordihallide linoleumist spordipõranda katetele, on soovitatav kasutada materjali paksusega 3,2 mm.
    3,2 mm vastab kõige ajakohasematele talitlusnõuetele ja on kooskõlas kehtivate riiklike ning Euroopa standarditega.

    3,2 mm paksusel põrandakattel on tehnilised, majanduslikud ja kujundusalased eelised.
    • Lihtne paigaldamine tänu väikesele kaalule.
    • Säästlik materjali madalama hinna tõttu.
    • Kõige keskkonnasäästlikum lahendus.
    • 3,2 mm on saadaval kõigis värvitoonides.

    Linoleum sport

    Rakendused ja aluskiht

    Marmoleum Sporti saab standardi EN 14904 kohaselt kasutada põrandakattena mitut tüüpi spordipõrandatel. Kaks kõige tavalisemalt kasutatavat põrandasüsteemi on pindelastne ja punktdeformatsiooniga põrand.

    Pindelastne (A-tüüpi) spordipõranda süsteem
    Marmoleum Sport sobib kasutamiseks pindelastsete (vetruvate) spordipõrandate rajamisel. Pindelastsed põrandad minimeerivad vigastusohu, jaotades põrkejõu laiema piirkonna peale. Vetrumissüsteemi kombinatsioon Marmoleum Sporti põrandakattega kahandab rohkem jõudu ja tekitab vertikaalse deformatsiooni. See teeb põrandakatte sobivaks nõudlikemate spordialade jaoks. Vetruva aluskandja konstruktsioon määrab ära täpsed talitlusnäitajad.

    Punktelastne (P-tüüpi) spordipõranda süsteem
    Marmoleum Sporti saab kasutada ka punktelastse põrandasüsteemi ehitamiseks. Marmoleum Sport Elastic on Marmoleum Sporti ja kõrgtehnoloogilise kummist aluskihi kombinatsioon löökide otseseks leevendamiseks kokkupõrkepunktis. See aitab leevendada kõvade pindade tõttu kukkumisega seotud stressiprobleeme. Ka ei määra kasutaja kaal leevendusefekti tõhusust nii nagu pindelastsete süsteemide korral. Punktelastsed süsteemid on seetõttu ideaalsed laste mänguväljakute ja nõrgemate põrgetega spordialade jaoks. Oluline on märkida, et punktelastsed spordipõrandad on rohkem kaitsetumad muljumisjuhtumite vastu kui pindelastsed põrandad. Seega tuleb vältida liiga raskeid punktkoormusi, et tagada põranda nii pikk kasutusiga kui võimalik.

    Marmoleum Sport Elastic
    Marmoleum Sport + kummist aluskiht = Marmoleum Sport Elastic. Marmoleum Sport Elastic on punktelastne (P-tüüpi) põrandakate, mis koosneb kahest kihist. Nende kooskasutamine kindlustab täiusliku aluse nõrgapõrkeliste spordialade jaoks. Lööki pehmendav aluspõrand on valmistatud taaskasutatavatest kummi- ja vahtplastiosakestest, mis on omavahel seotud polüuretaaniga. Pealispinnaks on Marmoleum Sport. Kummist aluskiht ja Marmoleum Sport paigaldatakse eraldi. Aluskihi saab kinnitada otse aluspõranda külge, mis teeb selle lihtsaks ja kulutõhusaks spordipõranda süsteemiks.

    Applications
    Natural winner